Op zaterdag 13 september staat voor GVV’63 de bekerwedstrijd tegen RWB op het programma. Op ons eigen Sportpark Maartenshof wordt er om 15.00 uur afgetrapt.
De Rood-Wit-Blauwen zijn geen onbekende voor GVV’63. Vorig seizoen kwamen beide ploegen elkaar tegen in de competitie. GVV’63 wist thuis ruim te winnen en uit werd er gelijkgespeeld. Beide ploegen haalden de nacompetitie voor promotie. En daarin waren de Waalwijkers succesvol, waardoor ze promoveerden naar de derde klasse.
GVV’63 kende vorige week een teleurstellende wedstrijd tegen The Gunners. Door deze nederlaag maakt GVV’63 geen kans meer op de volgende bekerronde. Tegenstander RWB is momenteel koploper in de bekerpoule en zal moeten winnen om deze positie vast te houden.
Onze geel-zwarten kenden afgelopen dinsdag een geslaagde oefenwedstrijd tegen Kerkwijk. Hopelijk kan deze lijn doorgetrokken worden tegen RWB, zodat we met een positief gevoel aan de competitie gaan beginnen.
We hopen zaterdag veel GVV-ers op ons complex te kunnen begroeten.
De wedstrijd staat onder leiding van scheidsrechter Van den Reek.
De pupil van de week is Cas van Steenis.
