BLIK OP ZATERDAG: GVV’63 1 – WOUDRICHEM 1

Na weken van oefenen en bekervoetbal, begint zaterdag het echte werk. Op 19 september start GVV’63 de competitie met een thuiswedstrijd tegen vv Woudrichem. Aanvang 15.00 uur.

Met de Woerkummers treffen we gelijk een tegenstander van formaat. Het was een grote verrassing dat ze vorig seizoen degradeerden uit de 3e klasse. Woudrichem bivakkeerde het hele seizoen in de middenmoot. Op de laatste speeldag werd een 2-0 voorsprong weggegeven, waardoor er nacompetitie voor handhaving volgde. Een nederlaag tegen SVS’65 in Goes betekende degradatie.

Dit seizoen keerde in Woudrichem de ervaren Jamy Goemaat terug. Dit zorgde ervoor dat de groen-witten goed op dreef waren in de oefen- en bekercampagne. Zo werd er gewonnen van de derdeklassers NEO’25, RKDVC en VVAC. Kortom een uitdagende tegenstander.

GVV’63 liet de afgelopen weken ook prima spel zien. Zo werden de drie bekerduels ruim gewonnen. Er werd veel gescoord, door veel verschillende doelpuntenmakers. En verdedigend waren de zaakjes op orde. Onze geel-zwarten lijken klaar voor de competitiestart. Naast goed spel verwachten we ook passie en strijd van GVV’63. Het moet duidelijk zijn dat er in Gameren niets te halen valt!

Hopelijk wordt ons eerste elftal zaterdag weer gesteund door veel supporters!

De wedstrijd staat onder leiding van scheidsrechter Bracht.

De wedstrijdbal wordt gesponsord door Fysio Bam!

De pupil van de week is Jake van Selm (GVV’63 010-1)

17 september 2026

Meer nieuws lezen?