Gilberto Smit nieuwe hoofdtrainer GVV’63 1

Nadat Marcel van Helmond vorige week kenbaar maakte dat hij GVV’63 na dit seizoen gaat verlaten, moest GVV’63 op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer.

We zijn zeer verheugd dat we kunnen mededelen dat met ingang van het komende seizoen Gilberto Smit de nieuwe hoofdtrainer van GVV’63 1 wordt.

Gilberto heeft bij GVV’63 al een lange staat van dienst. Bij GVV’63 begonnen als jeugdspeler op ons vorige complex. Na zijn voetbalcarrière is Gilberto zijn trainerscarrière gestart als jeugdtrainer bij GVV’63. Hij is vele jaren jeugdtrainer en trainer van ons tweede elftal geweest. Ook was Gilberto binnen onze vereniging actief als lid van de jeugdcommissie en bestuurslid.

Hierna is hij als trainer werkzaam geweest bij de JO19-1 van Nivo Sparta. Daaropvolgend was Gilberto hoofdtrainer bij ASH, Vuren en MVV’58. En nu volgt de terugkeer naar GVV’63.

We kijken uit naar een mooie samenwerking!

Bestuur en TC Senioren GVV’63

4 december 2025

Meer nieuws lezen?